Drewniane zabawki?? Naturalnie , że Fisher Price!

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Nareszcie są! Długo wyczekiwane przeze mnie drewniane zabawki marki Fisher Price. Nie jestem mega ekologicznym rodzicem ale z ogromną dbałością zwracam uwagę na to czym

bawią się moje dzieci.  W dobie elektronicznych cudów jakimi są drony ja wracam do korzeni. Do tego co naturalne, bezpieczne i… drewniane. A w dodatku są to zabawki uniwersalne- w moim domu bawi się nimi i roczniak i czterolatka. A nawet trzydziestolatka która nigdy nie miała takich cudownych drewnianych klocków :)

 

 

 

 

 

W tym roku list do świętego Mikołaja zawierał prośbę o mądre zabawki …. a dzięki marce Fisher Price lista jeszcze bardziej się powiększyła.

Wśród ogromnej oferty znajdziemy takie cuda jak: sortery, zwierzaczkowe jeżdziki ( lew,zebra i krokodyl) różnorodne układanki, całą masę klocków a nawet zegar i wagę!

Wszystkie zabawki rzecz jasna pięknie wykonane,rozbudzają kreatywność i włączają myślenie. Zabawki przeznaczone dla dzieci powyżej 12stego miesiąca życia.

Nam najbardziej spodobała się drewniana waga składająca się z kolorowych klocków-piramidek. Taka zabawka naucza równowagi- dziecko układając klocki po obu stronach wagi obserwuje przechylanie się szalek. Oprócz tego uczy kształtów, kolorów,pojęcia wielkości oraz wagi.Antoś bawiłby się taką godzinami!

 

 

 

Więcej o marce Fisher-Price można znaleźć na stronie www oraz w serwisach Facebook i YouTube:

www.fisher-price.com/pl


https://www.youtube.com/user/fisherpricebrand


https://www.facebook.com/FisherPricePolska?fref=ts

Fisher Price?? Naturalnie :)

One thought on “Drewniane zabawki?? Naturalnie , że Fisher Price!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *