Elsa- Kraina Lodu- czyli co kochają dziewczynki

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Od jakiegoś czasu w naszym domu zapanowała moda na „Krainę Lodu” Absolutnie wszystko z wizerunkiem Elsy, Anny oraz bałwanka Olafa jest super fantastyczne, jak mawia Zosia. Oczywiście bajka mogłaby lecieć w naszym domu 24 godziny na dobę gdyby nie sprytny guzik na pilocie „wyłącz”;) A jak Wasze dzieciaczki?Też mają takiego hopla na na tym punkcie?

Z pewnością cieszy mnie miłość mojego dziecka do tego typu postaci. Uczucia Zosi (aczkolwiek zmienne jak pory roku) mogły zostać nakierowane na przerażające nawet mnie Monster High lub coś w tym stylu.  Trochę mniej mnie cieszy widmo zmiany garderoby w której dotychczas królowały kucyki Pony.  Jeszcze mniej ucieszy się mój portfel, ale to już inna bajka. Obecnie wszystkie sieciówki, mniejsze sklepy a nawet bazarowe stoiska oferują naprawdę szeroki wybór wszystkiego na czym można nakleić, wydrukować tudzież ometkować  znakiem firmowym Frozen. Dlatego my prezentujemy ulubioną sukienkę oczywiście z wizerunkiem Elsy w pięknym kolorze mięty, który będzie tematem przewodnim następnego postu :) Sukienka celowo zestawiona z trampkami sketchersami aby przełamać elegancki styl i stworzyć stylizację bardziej codzienną. Poniżej kilka sukienkowych propozycji, ciekawa jestem, która podoba się Wam najbardziej.

 

 

2 comments on “Elsa- Kraina Lodu- czyli co kochają dziewczynki

  1. Jakieś dwa lata temu córka porozpierawszy obejrzała ,,Krainę lodu”. Bajka spodobała się na tyle, że śpiewa z niej piosenki do tej pory :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *