Ever After High- Czarodziejska Kraina+konkurs

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Od uczniów baśnioceum Ever After High oczekuje się, że bez dyskusji podpiszą Księgę Baśni, przyrzekając tym samym posłuszeństwo przeznaczeniu, które dostają w spadku od baśniowych rodziców. Gdy na scenę wkracza Raven Queen, oczekiwania te przestają być oczywiste. Nikt już nie ma pewności, co go czeka – nawet najszlachetniejsza ze wszystkich szlachetnie urodzonych dam, Apple White.

Książkę znajdziecie pod podanym tutaj linkiem: Kraina Czarów

Wydawnictwo Bukowy Las, z którym mam przyjemność współpracować od dłuższego czasu jako ambasadorka serii Ever After High ma w prezencie dla moich czytelników jeden tom najnowszej powieści.

Sama seria urzekła mnie od pierwszej strony. Bardzo szybko przeniosłam się do Świata magii i pozostałam tam na zawsze. Zainteresowanym moją recenzją odsyłam tutaj: Część 1

Kolejny tom czarodziejskiego świata opisywałam tutaj Część 2

Fanom Ever After High z całą pewnością przypadną do gustu akcesoria i gadżety z ulubionymi postaciami. Jeszcze ich nie widziałam w sklepach ale z pewnością będzie to wydarzeniem na miarę zaczarowanej krainy :)

 

Bukowy Las ufundował dla Was jedną książkę najnowszej, trzeciej części.Wystarczy na stronie facebook Zosinkowy Blog zalajkować, udostępnić zdjęcie oraz odpowiedzieć na proste pytanie.Zapraszam i życzę powodzenia.

2 comments on “Ever After High- Czarodziejska Kraina+konkurs

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *