Ever after High- Dzień koronacji

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

10378939_376026589242808_5404752830425734847_nZ okazji Mikołajek wybrałyśmy się aż do Warszawy uczestniczyć w premierze nowego serialu jednej z naszych ulubionych książek o magii: Ever After High.Z wielką przyjemnością recenzowałyśmy obie części świata baśni które znajdziecie na blogu w poprzednich wpisach.

Event odbywał się w Multikinie znajdującym się w złotych tarasach. Dniu koronacji towarzyszyła aura tajemniczości-ze specjalnymi zaproszeniami zbliżałyśmy się do kina z poczuciem wielkiej niewiadomej co nas tam czeka.. Podekscytowane przekroczyłyśmy wrota  magicznego świata. Przywitał nas głośny śmiech takich samych entuzjastek świata baśni jak my.Całe mnóstwo dziewczynek jak i chłopców biegało po Multikinie, z przywieszonymi smyczami informującymi o przynależności do bractwa EAH.

Największym zainteresowaniem cieszył się ogromny i okazały tron na którym każdy mógł zrobić sobie zdjęcie. Fajną sprawą okazała się możliwość wydruku- o umieszczeniu zdjęcia na Instagramie i odpowiednim otagowaniu go- każdy miał możliwość wydrukowania sobie zdjęcia.

Była również możliwość pozostawienia wpisu w Wielkiej Księdze Czarów- magicznym długopisem rzecz jasna.Na evencie można spotkać było wiele gwiazd takich jak Magdalena Różdżka, Natalia Schoreder, Viola Kołakowska, Julia Wróblewska, Gabrysia Raczyńska, Paulina Holtz, Wojciech Majchrzak, Zbigniew Urbański,oraz Maria Niklińska która oficjalnie jest „głosem” jednej z bohaterek. Maria prowadziła też wielką galę w Multikinie.

Projekcję filmu poprzedzał występ tancerek ze studia tańca Equrrola co było profesjonalnym przedstawieniem Rebelsów oraz Royalsów nawiązujących do tematyki bajki.Sama bajka bardzo wciągająca, zabawna ale przeznaczona tylko dla dziewczynek.Typowo różowy, pełen gadżetów świat małych kobietek nie spodoba się chłopakom. Ale może to i dobrze, że małe pannice mają coś tylko dla siebie.Z pewnością jest to lepsza alternatywa niż modne obecnie wampirze stworki na które patrzę z przerażeniem.

Cieszę się,że moja córka wybrała świat After High- jej pierwsza lalka towarzyszy nam ostatnio wszędzie a my czekamy z niecierpliwością na kolejne części koronacji aby powrócić do magicznego świata magii, prawdziwej przyjaźni i podążania własnymi ścieżkami- bo dla mnie właśnie o tym jest Ever After High.

                                   Mina Zosi po przekroczeniu wrót magicznego świata baśni.

                                           Księga Czarów i Zosi wpis w magicznym „języku”

                                                          Tron koronacji i moja księżniczka

 

 

 

                                       Projekcja filmu Ever After High- Dzień koronacji

 

                                          Występ taneczny studia tańca Agustina Equrrola

                                    Prowadząca Event oraz użyczając głosu Raven Queen- Maria Niklińska

Apple White nam się marzy :)

One thought on “Ever after High- Dzień koronacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *