Pływająca kózka?? Wydawnictwo Dobra Literatura

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Jestem zdania, że im prędzej wykształcimy w naszych dzieciach odpowiednie nawyki i przekonania tym prędzej dostrzeżemy efekty naszego rodzicielskiego trudu wychowawczego. I tutaj z pomocą przychodzą nam mądre książki, które pomagają w prosty i przejrzysty  sposób naświetlić i wyjaśnić problem.Dlatego też prezentuję Wam bardzo ciekawą pozycje od Wydawnictwa Dobra Literatura.Książka o kózce oraz całej rzeszy innych sympatycznych zwierzątek skłoniło moje dziecko do szeregu ciekawych refleksji. Historia zawarta w książce dotyczy odmienności, pokory oraz wiary we własne możliwości. Dla mnie jednak to jest w bardzo mądry sposób opowiedziana lekcja o życiu. Jak widać na załączonych zdjęciach książeczka jest pięknie wydana, z mnóstwem bajecznych ilustracji i z bardzo dobrą jakością wydruku.

Sporym zaskoczeniem była dla mnie niska cena- założyłam, że kosztuje z całą pewnością około 34,90 złotych jak podobnie pięknie wydane książki dla dzieci. Sprawdźcie sami na stronie jaką promocję przygotowało dla Was Wydawnictwo.

Nowo poznane Wydawnictwo proponuje  mocną, wyrazistą prozę opartą na faktach, ważne tematy przełamujące tabu, reportaże, publicystykę popularnonaukową oraz literaturę piękną, która urzeka dojrzałością języka. Wydane książki często wywołują burzę emocji,  popychają do działania i dają do myślenia.

Stronę Wydawnnictwa Dobra Literatura znajdziecie Tutaj

 

One thought on “Pływająca kózka?? Wydawnictwo Dobra Literatura

  1. Współczesne książki dla dzieci oprócz pięknych ilustracji zachwycają także morałem. Nie oznacza to, że baśnie Andersena, czy braci Grimm nie miały tej funkcji dydaktycznej, jednak w dzisiejszych wydaniach jest to tak przedstawione, że młody czytelnik szybko może utożsamić się z bohaterami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *