Pokoik marzeń i pomponowa miłość

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Pokoik Zosi przekształcałam wielokrotnie. Przybierał on różne formy a nawet kolory. Ponieważ Zosia to dziewczynka o charakterze małej panienki- wiedziałam, że musi on być w odcieniach różu. Aranżacja pokoju, w którym jest zdecydowanie za duża ilość zabawek nie była zadaniem prostym.Jednakże wspólnymi siłami osiągnęłyśmy efekt z którego jesteśmy obie bardzo zadowolone. Pomogły nam w tym głównie wymarzone pompony, które wiedziałam, że uświetnią wystrój dziecięcego pokoju. Intuicja mnie nie zawiodła, Tutu Love, dzięki którym mamy komplet pięknych pomponów uświetnił wymarzony wystrój. Kuleczki z tiulu były jedną z nagród, które otrzymałyśmy na spotkaniu blogerek I love my blog.  Niby taka prosta rzecz, niezbyt trudna do wykonania a daje świetny efekt. Ponieważ Zosia uwielbia motyle- nie mogło ich zabraknąć. Naklejki na ścianę to kolejny świetny pomysł ( zwłaszcza kiedy się chce zakryć dziury i plamy ;)) Motyle również zagościły na naszych zasłonkach i barwnie zdobią pokój Zosi.

Zapraszam Was serdecznie do krainy pomponowych cudów i innych tiulowych Tutu love piękności .Sami sprawdźcie co jeszcze można wyczarować z tiulu. Poniżej kilka zdjęć, w których się rozkochałam i oczywiście sam pokoik Zosi:

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak zrobić pompony? Odsyłam Was na stronę Tu

Więcej fajnych pomponów znalazłam na stronie Pomponove Love, które w swojej ofercie mają pompony jednorazowego użytku idealny na imprezę urodzinową

 

One thought on “Pokoik marzeń i pomponowa miłość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *