Rewelacyjne książkowe plansze do zabawy od Babaryba

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

Bohaterem dzisiejszego rezenzowania jest półtora roczny Antek, który jak na chłopca przystało interesuje się wszelakimi pojazdami jeżdżącymi,latającymi oraz pływającymi. (Aczkolwiek zdarza się,że i lalką nie pogardzi) Jednak dzisiaj zabraliśmy się za testowanie wielgaśnych plansz pełnych dróg i torów od Wydawnictwa Babaryba. 10 dużych kartonowych stron spodobały się Antkowi od pierwszego wejrzenia. Zresztą, któremu dzieciakowi nie sprawiłyby frajdy takie zabawy? Ja sama miałam podobną książkę z planszami i pamiętam, że godzinami potrafiłam przyglądać się i odkrywać coraz to nowe szczegóły. Wyobraźnia pracowała na najwyższych obrotach. W przypadku Antka, początkowo zabawa polegała na dokładnym  eksplorowaniu plansz z każdej strony, smakowaniu ich, gryzieniu oraz ślinieniu . Potwierdzam, co widać na zdjęciach- strony  są nie do zdarcia i z pewnością wytrzymają wiele miesięcy spotkania się z zębami mojego malucha:) Położony obok samochodzik szybko znalazł się na autostradach,leśnych drogach a nawet w rzecznych nurtach. Warto wspomnieć o błyszczących, śliskich stronach- uchroni to kartki przed zniszczeniami spowodowanymi zabawami z pisakami- co ostatnio należy do ulubionych psikusów Antka- gryzdoleniu nie tylko po książkach, niestety ..

Oprócz sieci rozległych tras można poobserwować pracę strażaków, policjantów  nawet przenieść się na zawody Formuły I. Możliwości jest od groma, dlatego książki na stałe zagoszczą w naszej biblioteczce i z pewnością często będziemy do nich wracali. Książeczki są również idealne do zabaw w podróży- też już próbowaliśmy i niestety skończyło się kłótnią pomiędzy rodzeństwem. Dlatego aktualnie mamy już dwie książeczki z serii: Auta i Automoto.. Wydawnictwo Babryba posiada w swojej ofercie kolejną pozycję z tej serii: Na Budowie. Książkę Auta w promocyjnej cenie znajdziecie Tutaj

Więcej informacji o samym Wydawnictwie:

Wydawnictwo FB

Wydawnictwo WWW

Bardzo mi odpowiada podział wiekowy prezentowany na stronie wydawnictwa, dzięki temu nie mam problemu z dopasowaniem odpowiedniej pozycji do poziomu rozwojowego mojego dziecka.

 

One thought on “Rewelacyjne książkowe plansze do zabawy od Babaryba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *