Trzy kolory zabawy – Naciśnij mnie od Babaryba

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- 0 Flares ×

O książce Hervea Tulleta ” Naciśnij mnie” słyszałam od dawna, prezentowane relacje na innych blogach bardzo mnie zachęcały do zakupu, aczkolwiek jakoś nigdy na nią nie natrafiłam w księgarniach ( co jest wielgachnym błędem)  I nie zawiodłam się kiedy książeczka trafiła i w nasze ręce. W czym tkwi fewnomen rezenzowanej dzisiaj pozycji? Uważam, że w genialnej..prostocie. Nie ma tu wymyślnych historyjek ani obrazkó zajmujących całą stronę. Są kolorowe kropki, które angażują całymi stronami małych czytelników.. i ich rodziców także! Kropki trzeba naciskać, przekręcać, dmuchać a nawet im klaskać! Nie zliczę ile razy się śmiałam razem z Zosią wykonując proste, ale ciekawe zadania. Niepotrzebne nam były tak modne obecnie aplikacje na telefonach komórkowych czy gry na tablecie- wystarczyło kilka kartek, kropek i prostych zadań. Mimo, że Zosia jeszcze czytać nie umie- sama bierze kropkową książeczkę i wyobraża sobie zadania, które potem wykonuje. Któregoś dnia, aby zachęcić ją do zjedzenia śniadania stworzyłam kropkową kanapkę. Zgadniecie, jak szybko ją spałaszowała? :))

Jeśli chodzi o nagrody o i wyróżnienia, koniecznie należy wspomnieć o sukcesie jakim jest wydanie książeczki aż w 24 krajach, zaliczenie jesj do 10 najlepszych książek dla dzieci wg Amazon.com w roku 2011 oraz do 11 najlepszych książek w roku 2011 przez opiniotwórczy blog Huffington Post. Ponad to książka w 2013 roku dostałą Nagrodę Główną w kategorii Kultura w konkursie Świat Przyjazny Dziecku zorganizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

NACIŚNIJ MNIE – oraz prezentowana przedwczoraj książka AUTA – są laureatami plebiscytu czytelników miesięcznika „Dziecko” jako NAJLEPSZY PRODUKT ROKU 2013 – w kategorii „Najlepsza książka dla dzieci” Nic tylko gratulować sukcesu.

Dlatego bardzo Was zachęcam do jej przetestowania- Wasze dzieci tak samo je pokochają jak moja Zosia :) Książeczkę w promocyjnej cenie znajdziecie Tutaj

Więcej informacji o samym Wydawnictwie:

Wydawnictwo FB

Wydawnictwo WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *